Online Oyunlar

Onlineoyunlar.com.tr ye Hoşgeldiniz >

 Metin2

Metin2 uzakdoğudan tüm Dünya'ya yayılan bir online oyun efsanesi. Gerek konusu gereksede grafikleri ile oldukça fazla dikkat çekiyor. Dünya üzerinde ise en çok oynanan online oyunlardan bir tanesi.

 

Oyunumuzda 3 adet krallık yer alıyor ve bu kallıklar ejderha tanrısının nefesi ile korunuyordu. Metin taşları ise bu krallıkları ve Dünya'yı bir felaketin şiğine getirmeye başlamıştı. Artık sirin Dünya'sı yerine, hayvanların vahşi canavarlara dönüştüğü, insanların bir kısmının zombi yada diğer adlarıyla çeşitli mahlukatlara dönüştüğü bir Dünya haline geldi.

 

Genel hatları ile oyunu farklı bir pencerede görüntüleyebiliriz aslında. Uzakdoğu'dan Çin'in, Japonya'nın yada Nepal'in bütün karakteristik özellikleri oyuna çok başarılı bir şekilde yansıtılmış. Kendi imparatorluğunuzu diğer imparatorlukların yıkıcı gücüne karşı korumaya çalışın ve oyunda lider konumuna gelip en yıkılmaz krallık olun.

sponsorlu bağlantılar

Metin2 oyununu indirmek için tıklayın


Metin2 oyununa kayıt olmak için tıklayın

Diğer Online oyunlar

  • War RockWar Rock  (1606)

      Artık Dünya senin gelişmen ve büyümen için sbırsızlanıyor. Sende kendi ordunu hazırla ve diğer düşmanlarına büyük bir gözdağı ver, onları savaşta rezil et! Sizin amacınız, sürekli olarak kendinizi ve ordunuzu geliştirmek tanklar ve uçaklar ile kıyasıya bir mücadele için ordunuzu hazırlamak. bunu başardığın sürece en iyi sen olacaksın.

  • Son KorsanSon Korsan  (1826)

    Okyanusların hakimi olmaya hazırmısın?  Ama bunun önünde yer alan, inanılmaz vahşi özelliklere sahip okyanus canavarlarını ve korsanları mutlak suretle altetmelisiniz. Bunları yaptığınız sürece, mavi suların hakimiyetini ele geçirebilirsiniz.   En başta küçük bir tekne ile denize açılacak ve okyanus canavarlarını yok ederek, korsanlar ile savaşları kazana

  • Pirate StormPirate Storm  (1277)

    Bigpoint oyun arşivine her gün bir yenisini ekliyor. Son eklenen oyun ise Pirate Storm adlı yarı korsan oyun. Oyun ile okyanusların derin maviliği ile tanışıyor, inanılmaz ve bir o kadar da korkutucu deniz yaratıklarına karşı mücadele ediyorsunuz. Eğer başarılı bir kaptan olabilirseniz, denizlerin hakimi siz olabilirsiniz. Bütün online deniz korsanlarına karşı mücadele etmeye hazırsan, sende hemen