Online Oyunlar

Onlineoyunlar.com.tr ye Hoşgeldiniz >

 Metin2

Metin2 uzakdoğudan tüm Dünya'ya yayılan bir online oyun efsanesi. Gerek konusu gereksede grafikleri ile oldukça fazla dikkat çekiyor. Dünya üzerinde ise en çok oynanan online oyunlardan bir tanesi.

 

Oyunumuzda 3 adet krallık yer alıyor ve bu kallıklar ejderha tanrısının nefesi ile korunuyordu. Metin taşları ise bu krallıkları ve Dünya'yı bir felaketin şiğine getirmeye başlamıştı. Artık sirin Dünya'sı yerine, hayvanların vahşi canavarlara dönüştüğü, insanların bir kısmının zombi yada diğer adlarıyla çeşitli mahlukatlara dönüştüğü bir Dünya haline geldi.

 

Genel hatları ile oyunu farklı bir pencerede görüntüleyebiliriz aslında. Uzakdoğu'dan Çin'in, Japonya'nın yada Nepal'in bütün karakteristik özellikleri oyuna çok başarılı bir şekilde yansıtılmış. Kendi imparatorluğunuzu diğer imparatorlukların yıkıcı gücüne karşı korumaya çalışın ve oyunda lider konumuna gelip en yıkılmaz krallık olun.

sponsorlu bağlantılar

Metin2 oyununu indirmek için tıklayın


Metin2 oyununa kayıt olmak için tıklayın

Diğer Online oyunlar

  • Goal UnitedGoal United  (1163)

    Goal United Online Oyunumuz, sadece bir futbol maçından ibaret bir oyun değildir. Oyunumuz geniş çaplı düşünmenizi gerektiren, oldukça eğlenceli ve bir o kadar da zor bir yapıya sahiptir. İlk işleminiz oyunumuza kayıt olmanız gerekmektedir. Oyunumuza kayıt olduktan sonra gelen, aktivasyon maili ile, üyeliğinizi aktifleştirerek oyuna başlayabilirsiniz. Oyunumuz da ilk yapmanız gereken hang

  • Araf OnlineAraf Online  (5289)

    Bir türk oyun geliştirme ve hazırlama şirketi olan GameTürk tarafından hazırlanan ve Türkiye'nin ilk HD online oyunlarından ir tanesi olan Araf Online, gerek oyun yapısı gerekse de oynanma kalitesi ile oldukça dikkat çeken ve başarılı bir oyun.   Oyunda yer alan sınıflar: Ruhban Sınıfı, Şifacı Sınıfı, Büyücü sınıfı ve Savaşçı sınıfı.  

  • Love BeatLove Beat  (2484)

    Online oyunlar sektörü gelişmeye devam ediyor. Son olarak Piyasaya sürülen online dans oyunu olan Love Beat ile karakterinize harika figürler sergilettirebilirsiniz. Ama öncelikle seçtiğiniz karakterinizi baştan aşağı donatmanız gerekiyor. Bu işlemden sonra asıl önemli olan ise, karakterinizin en az hatayla dansı tamamlamasını sağlamaktır. Sizde bu görevi en iyi şekilde tamamlamalı